Klimatyzacja Wrocław

Pokochasz chłodne powietrze w Twoim domu

Po kilkumiesięcznym użytkowaniu klimatyzacji nasi klienci nie wyobrażają sobie życia bez niej. Cenią sobie optymalną temperaturę w upalne dni i możliwość dostosowania jej do upodobań.

klimatyzacja Wrocław

Klimatyzatory

Każdy kto mieszka w bloku i ma nasłonecznione mieszkanie może jednoznacznie stwierdzić, że upały są dokuczliwe. Powodują, że nie mamy na nic siły, jesteśmy rozdrażnienie i męczymy się w wysokich temperaturach. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na montaż klimatyzacji. Co więcej, klimatyzatory zaczynają być stałym elementem wyposażenia domów jednorodzinnych. Budując dom wybieramy nasłonecznione działki, często bez wysokich drzew, które powodują, że budynek szybko się nagrzewa. Mimo wykorzystania nowoczesnych systemów izolacyjnych, coraz większe powierzchnie okien i ciemna elewacja sprawiają, że latem w budynku panują wysokie temperatury.

Montaż Klimatyzacji

W ofercie posiadamy nowoczesne systemy chłodnicze. Montujemy i doradzamy naszym klientom najlepsze rozwiązania do ich potrzeb i możliwości. Mamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam na profesjonalny montaż systemu. Specjalizujmy się w klimatyzacjach typu split i multi split. Oferowane przez nas klimatyzatory wyróżniają się funkcjonalnością i energooszczędnością. Klimatyzację montujemy w jednym pomieszczeniu, jak i w kilku pomieszczeniach w formie rozbudowanego systemu chłodzącego.

Jeżeli jesteście Państwo w trakcie projektowania budynku zachęcamy do zapoznania się z systemem mechanicznej wentylacji z odzyskiem ciepła. Więcej informacji w zakładce rekuperacja Wrocław.